Eksportues kavanoz qiriri prej qelqi të lyer me shumicë me kapak metalik Furnizues dhe eksportues |Shkëlqen

Eksportues kavanoz qiriri i lyer qelqi me kapak metalik

Përshkrim i shkurtër:

*Logo e personalizuar: Po
*Përpunimi pas: Printim, Dekalim, Stampim i nxehtë, Spërkatje me ngjyra ose me brymë
*Mblidhni shishet me kapak: Po
*Ngjisni etiketën: Po
*Dizajni i ri i mykut: Po, ne mund ta bëjmë kallëpin e ri me mostrat tuaja ose me vizatim.
Mënyra e dërgesës: Nga deti ose me ajër
Koha e dorëzimit: 7-14 ditë me artikullin e stokut.25-35 ditë për prodhimin me shumicë
MOQ: 10000 copë.
Mostra: Mbledhja e mostrave falas me mallra.
Koha e mostrës: 5-7 ditë


Detajet e produktit

FAQ

Etiketat e produktit

11-17_01

Kavanoza qirinjsh qelqi

Të nderuar klientë, ne jemi të lumtur t'ju prezantojmë rreth dizajnit tonë të kavanozëve të qirinjve prej qelqi.

Produktet e temjanit të qirinjve përdoren gjerësisht në një sërë aplikimesh për të përmirësuar cilësinë e jetës së njerëzve.siç e dimë të gjithë, markat e ndryshme të produkteve të temjanit të qirinjve do t'ju sjellin ndjenja të ndryshme, mund të ndihmojnë në pastrimin e ajrit, shpërndarjen e mushkonjave, heqjen e marimangave dhe antibakterialet, gjithashtu me një aromë të këndshme do t'ju ndihmojë të lehtësoni stresin dhe të rregulloni humorin për të punuar në mënyrë më efikase. .

Mallrat cilësore kanë nevojë për paketim më profesional, përgjithësisht shishet e qelqit si zgjidhja më e mirë për ambalazhim përdoren gjerësisht për mbushje me vaj qiriri në të gjithë botën.Për shkak se materiali i shisheve të qelqit është relativisht i qëndrueshëm, nuk është e lehtë të reagosh me vajin e temjanit të qirinjve.Kjo siguron që qiri të jetë i cilësisë së mirë dhe të zgjasë më gjatë."

Dhe e fundit, atmosfera romantike do t'u sjellë njerëzve përvojë të paharrueshme, në shumë mënyra, si p.sh. dasmaceremoni, festë ditëlindjeje, ditë përkujtimore dhe kështu me radhë.Zgjedhja e qiririt të duhur, e shoqëruar nga një shumëllojshmëri aromash simpatike, do ta bëjë jetën tuaj më të përsosur.

kavanoz qelqi qiri

Informacioni i produktit

Emri i produktit:Kavanoz me qiri qelqi të lyer exportier me kapak metalik


Materiali:XhamiVeçori:Eko-miqësore, e qëndrueshme dhe e riciklueshme

Ngjyrë:E qartë ose e personalizuarKapaciteti:300 ml 450 ml

Pas përpunimit:Printim me ekran mëndafshi, Dekal, Spray me ngjyra, Stampim Hot & Frosted etj.

Paketa:Kartoni Master/ PaletëKoha e dërgimit:25-35 ditë

Pagesa:T/T depozitë 50% dheBilanci 50%.Vendi i origjinës:XuZhou, Kinë

11-17_05
11-17_06

Një shumëllojshmëri e gjerë aksesorësh për të treguar profesionalizmin tonë.

Nëse nuk ka një të përshtatshme, ju lutemi kontaktoni shërbimin ndaj klientit dhena dërgoni stilin që dëshironi të përputhet me ju.

11-17_08
11-17_10

Përpunim i personalizuar për të përmbushur nevojat e personalizuara të klientit.

(Ngjyrat e personalizuara bëhen me numrat e kartës me ngjyra Pandon)

11-17_12
11-17_18

Paketimi profesional e bën transportin më të sigurt dhe produktet të shkëlqyera.

Nëse keni ide më të mira, dëshironi të personalizoni paketimin me pamje më të mirë dhe zgjidhni disa metoda të tjera të përforcimit të paketimit, mund të na kontaktoni.

11-17_20

Avantazhi ynë: 

QualityAsigurim  

Cilësia e para është parimi ynë.Ekipi ynë siguron cilësinë e produktit nga përgatitja e lëndëve gërryese para prodhimit, inspektimi i cilësisë gjatë prodhimit, paketimi e kështu me radhë.

Çmimi konkurrues 

Cilësia përcakton çmimin, kështu që ne nuk kërkojmë çmim më të ulët, por ne ndjekim të njëjtën cilësi, çmimi është më konkurrues

Shërbim profesional   

Ne ndjekim të njëjtin shërbim para dhe pas shitjes, sepse qëllimi ynë është bashkëpunimi afatgjatë me klientët dhe zhvillimi i përbashkët.

FAQ: 

1.Si të merrni mostra?

Na kontaktoni për të konfirmuar detajet e mostrave, atëherë ne do të organizojmë që t'ju dërgojmë sa më shpejt.

2. A është e mundur të zhvillohet dhe të projektohet myk i ri?

Po.Ne kemi fabrikën e kooperativës profesionale për të projektuar dhe hapur kallëp të ri, dhe gjithashtu mund të prodhohen mostra të para-prodhimit nëse është e nevojshme.

3.Si të sigurohet cilësia e pas-përpunimit?

Pas-përpunimi si spërkatje me ngjyra, printim në ekran mëndafshi, stampim i nxehtë, etiketë dhe me brymë.detajet për të përcaktuar suksesin ose dështimin, kështu që ne do të kontrollojmë ndryshimin e ngjyrave, do të shmangim gërvishtjet, do t'i kushtojmë vëmendje mbulimit të gojës, do të parandalojmë pluhurin me qese pp dhe do të rrisim qëndrueshmërinë e logos përmes furrës me temperaturë të lartë...

4.Si të merreni me thyerjen dhe kompensimin?

a.Para së gjithash, ne do të bëjmë paketë profesionale për të shmangur thyerjen.Por qelqi si një produkt i brishtë, shkalla e thyerjes nën 2% lejohet nga industria.Zakonisht ne dërgojmë produkte rezervë për t'u siguruar që sasia është e mjaftueshme.

b.Në rast thyerjeje masive ose probleme serioze të cilësisëNe do të bashkëpunojmë në mënyrë aktive me klientin për të gjetur shkakun dhe për të bërë kompensimin e arsyeshëm në kohën e duhur.


 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • 1. Rreth mostrës:

  Mostra mund të jetë falas, por është mbledhja e mallrave ose ju na paguani koston paraprakisht.

  2. Rreth OEM:

  Mirë se vini, ju lutemi dërgoni dizajnin tuaj të shisheve të qelqit dhe logos, ne mund të hapim kallëp dhe stampim të ri ose të printojmë çdo LOGO për ju.

  Në të njëjtën kohë, printimi me ekran mëndafshi, Decal, Frosted, vulosje ari janë të gjitha të disponueshme.

  3. RrethQuality:

  Cilësia është e para.ne kemi ekipin e QC për të kontrolluar cilësinë gjatë dhe pas prodhimit.Çdo problem cilësor, ne do ta trajtojmë menjëherë.

  4.Rreth paketës:

  Paketa jonë normale mund të jetë kartoni kryesor ose paletë.

  Por paketa e personalizuar është e disponueshme, siç është shkop etiketë, e bërë me porosi

  kutia e brendshme me ngjyra, montuar kapakun dhe kështu me radhë.

  5.Rreth thyerjes:

  Siç e dimë të gjithë, artikujt e qelqit janë ngarkesë e brishtë, kështu që thyerja nën 1% është e arsyeshme.

  Dhe gjithashtu ne do të dërgojmë disa artikuj rezervë për porosinë tuaj.

  Në rast dëmtimi serioz për shkak të paketimit tonë, ne do t'ju kompensojmë sipas porosisë tjetër.

  6.RrethLeadTime:

  Me artikuj stok, 5-10 ditë.

  Për prodhimin me shumicë, 25-35 ditë.Kjo varet nga detajet e porosisë.

  7.Rreth çmimit:

  Cmimi mund te diskutohet.Mund të ndryshohet sipas sasisë ose paketimit tuaj.

  Kur jeni duke bërë një kërkesë, ju lutemi na tregoni informacionin e mësipërm dhe gjithashtu kërkesat e tjera të veçanta të porosisë nëse keni.

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni