Rreth Nesh

         Shining Glass si një nga prodhuesit lider për artikujt e qelqit në zonën veriore të provincës Jiangsu, Kinë, e cila ka prodhim profesional të shisheve shpërndarëse qelqi, shishe qelqi vaji esencial dhe kavanoza qirinjsh qelqi për më shumë se 20 vjet.

 

 

Për t'u ofruar klientëve shërbimin e blerjes me një ndalesë, përpunimi i mëposhtëm, si printimi i logos, etiketa, spërkatja me ngjyra, stampimi i nxehtë dhe i mbuluar me brymë janë të gjitha të disponueshme. Në të njëjtën kohë, paketimi me porosi dhe kallëpi i ri i hapur janë të dyja avantazhet tona.

 

Shining Glass i përmbahet zhvillimit të biznesit të përfitimit të ndërsjellë dhe sinqerisht pres që të krijojë bashkëpunim afatgjatë me ju.Me një fjalë, produktet me cilësi të lartë, shërbimi i përsosur, është ndjekja jonë e përjetshme!

14 vjet

E pasur me përvojë

Transaksionet Tregtare

+
Punonjës profesionistë Shërbim me një ndalesë për ju
+
Vendet dhe rajonet ku mbulon biznesi
+
Produktet u zhvilluan dhe vazhduan të lansoheshin
+M
Shitjet vjetore

Pse na zgjodhet ne

Duke iu përmbajtur gjithmonë "kërkimit të cilësisë më të mirë të produkteve"për ndjekjen e shërbimit më të mirë të shitjes” frymën e ndërmarrjes.

Ekipi profesional

Ofrojini klientëve shërbim një me një, duke i lejuar klientët tanë të kontrollojnë çdo hap të porosisë

Cilësia

Cilësia përfaqëson të ardhmen, ekipi ynë profesional i QC për të përfunduar testimin gjatë prodhimit

Certifikata

Fabrika është rritur në një prodhues Premier ISO9001:2008 të certifikuar me cilësi të lartë

Çmimet konkurruese

Çmimi është absolutisht i barabartë me cilësinë, gjë që e bën bashkëpunimin tonë më të rehatshëm

RRETH NESH_05

Procesi i personalizuar

Për shkak të përfitimit të zinxhirit industrial rajonal, të tilla si printimi me ekran, Decal, Spray me ngjyra, Stampimi i nxehtë, Frosted... dhe gjithashtu dizajni i ri i kallëpit janë të disponueshëm në Shining Glass.

1653967321 (1)

Detajet e paketimit

Cilësia është shumë e rëndësishme, por paketimi është edhe më i rëndësishëm, paketimi i personalizuar është plotësisht i disponueshëm dhe duhet marrë seriozisht.

1653967936 (1)
RRETH NESH_11

Shfaqja e Ekspozitës

E themeluar në vitin 1957, Panairi i Kantonit si panairi më i madh dhe i njohur jashtë linje i Kinës, i rëndësishëm dhe i eksportit.Shining Glass ka marrë pjesë dy herë në vit që nga viti 2016 e deri më tani.Mezi pres të takohemi atje në të ardhmen.

1653968266 (1)