Shishe vere qelqi Flint 500 ml me shumicë me tape Furnizuesi dhe eksportuesi |Shkëlqen

Shishe vere qelqi 500 ml Flint me tapë

Përshkrim i shkurtër:

Avantazhi:

*Logo e personalizuar: Printimi, etiketa, stampimi i nxehtë janë të gjitha të disponueshme.

*Past përpunimi: Spërkatje me ngjyra ose me brymë në sipërfaqen e shishes

*Paketa e personalizuar: Kartoni kryesor me kuti të brendshme, montoni shishet me kapak ose ngjitni etiketën.

*Dizajni i ri i kallëpit: Projektuesi ynë mund të bëjë kallëpin e ri me mostrat tuaja ose me vizatimin që keni dhënë.

Mënyra e dërgesës: Nga deti ose me ajër

Koha e dorëzimit: 7-14 ditë me artikullin e stokut.25-35 ditë për prodhimin me shumicë

MOQ: 20000 copë.

Mostra: Mostra falas me grumbullimin e mallrave.

Koha e mostrës: 3-7 ditë


 • Paketa:Kartoni Master / Paletë
 • Pagesa:50% TT paraprakisht, 50% e paguar para dërgesës
 • Detajet e produktit

  FAQ

  Etiketat e produktit

  111

  Bërë nga qelqi i lartë stralli, 500 mlpjelloreshishe verë e rrumbullakët qelqi, e kombinuar me tapë.bëni që logoja juaj të jetë e disponueshme, të tilla si printimi, dekalimi, stampimi ari,ose ngjitëse label.Kjo shishe përdoret gjerësisht si shishe vere, por ndonjëherë mund të përdoret si shishe locion qelqi.Advantagfe është shumë cilësore dhe plotëson kërkesat tuaja fisnike.Nëse keni nevojë për mostra, ne mund t'ju dërgojmë falas, por është grumbullimi i mallrave.

   

   

  specifikimet
  Emri i artikullit Shishe qelqi vere
  Matjet  Kapaciteti: 500 ml

  Pesha: 680 g

  Lartësia: 229 mm

  Diametri: 52*95 mm

  Qafa: 20 mm

  Shërbimi Avantazh 1.Spray me ngjyra, Printime, Decal, Frosted, Stampim i Artë

  2.Hap Kallëp të Ri

  3.Paketë e personalizuar

  Kushtet e pagesës TT, L/C, Paypal, Western Union
  Mostrat e Ofertës 1. Mostrat normale janë të lira, por është mbledhja e mallrave.

  2. Mostrat e personalizuara, kostoja do të kontrollohet përsëri.

  përshkrim i produktit
  Shishe qelqi 500 ml
  Shishe vere prej 500 ml
  Shishe qelqi 500 ml

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • 1. Rreth mostrës:

  Mostra mund të jetë falas, por është mbledhja e mallrave ose ju na paguani koston paraprakisht.

  2. Rreth OEM:

  Mirë se vini, ju lutemi dërgoni dizajnin tuaj të shisheve të qelqit dhe logos, ne mund të hapim kallëp dhe stampim të ri ose të printojmë çdo LOGO për ju.

  Në të njëjtën kohë, printimi i ekranit të mëndafshtë, Decal, Frosted, Stampimi me ar janë të gjitha të disponueshme.

  3. RrethQuality:

  Cilësia është e para.ne kemi ekipin e QC për të kontrolluar cilësinë gjatë dhe pas prodhimit.Çdo problem cilësor, ne do ta trajtojmë menjëherë.

  4.Rreth paketës:

  Paketa jonë normale mund të jetë kartoni kryesor ose paletë.

  Por paketa e personalizuar është e disponueshme, siç është shkop etiketë, e bërë me porosi

  kuti e brendshme me ngjyra, montuar kapakun dhe kështu me radhë.

  5.Rreth thyerjes:

  Siç e dimë të gjithë, artikujt e qelqit janë ngarkesë e brishtë, kështu që thyerja nën 1% është e arsyeshme.

  Dhe gjithashtu ne do të dërgojmë disa artikuj rezervë për porosinë tuaj.

  Në rast dëmtimi serioz për shkak të paketimit tonë, ne do t'ju kompensojmë sipas porosisë tjetër.

  6.RrethLeadTime:

  Me artikuj stok, 5-10 ditë.

  Për prodhimin me shumicë, 25-35 ditë.Kjo varet nga detajet e porosisë.

  7.Rreth çmimit:

  Cmimi mund te diskutohet.Mund të ndryshohet sipas sasisë ose paketimit tuaj.

  Kur jeni duke bërë një kërkesë, ju lutemi na tregoni informacionin e mësipërm dhe gjithashtu kërkesat e tjera të veçanta të porosisë nëse keni.

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni