Paketimi me shumicë i shisheve të aromës 30ml shishe vaji esencial qelibar Furnizuesi dhe eksportuesi | Shkëlqim

30ml fragrance bottle packing amber glass essential oil bottle

Përshkrim i shkurtër:


 • Vëllimi: 30ml
 • MOQ: 10,000
 • Çmimi: ne 0,147 dollarë
 • Paketimi: kartoni pastaj në paletë
 • Shërbimi: shtypja e logos, dekal
 • Koha e dorëzimit: 15-20ditë
 • Detail Product

  FAQ

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit

  Ne kemi kapacitet të ndryshëm të këtyre shisheve, është populer që përdoret si shishe vaji esencial, shishe aromash dhe kështu me radhë ...


 • Previous:
 • Next:

 • 1. Rreth Shembullit:

  Mostra mund të jetë falas, por është mbledhur mallrash ose ju na paguani koston paraprakisht.

  2. Rreth OEM:

  Mirësevini, ju lutemi dërgoni modelin tuaj të shishes së qelqit dhe Logos, ne mund të hapim myk të ri dhe të stampojmë ose të shtypim ndonjë LOGO për ju.

  Në të njëjtën kohë, stampimi i ekranit të mëndafshit, Decal, Frosted, Gold vulosja janë të gjitha në dispozicion.

  3. Rreth Q uality :

  Cilësia është e para. ne kemi ekip QC për të kontrolluar cilësinë gjatë dhe pas prodhimit. Çdo çështje cilësore, ne do të merremi me të menjëherë.

  4. Rreth paketës:

  Paketa jonë normale mund të jetë kuti kartoni ose paletë.

  Por paketa e personalizuar është e disponueshme, siç është shkopi i etiketës, i bërë me porosi

  kuti me ngjyra të brendshme, mbledhur kapakun dhe kështu me radhë.

  5. Rreth thyerjes:

  Siç e dimë të gjithë, artikujt prej qelqi janë ngarkesë e brishtë, kështu që thyerja nën 1% është e arsyeshme.

  Dhe gjithashtu ne do të dërgojmë disa artikuj rezervë për porosinë tuaj.

  Në rast të dëmtimit serioz për shkak të paketimit tonë, ne do t'ju kompensojmë në rendin tjetër.

  6. Rreth L investimesh T IME :

  Me artikuj të aksioneve, 5-10 ditë.

  Për prodhimin me shumicë, 25-35 ditë. Varet nga detajet e porosisë.

  7. Rreth Çmimit:

  Çmimi mund të jetë i negociueshëm. Mund të ndryshohet në përputhje me sasinë ose paketën tuaj.

  Kur jeni duke bërë një hetim, ju lutemi na tregoni informacionin e mësipërm dhe gjithashtu kërkesa të tjera të veçanta të porosisë nëse keni. 

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne