Shishe me shumicë për paketimin e shisheve të parfumeve Shishe vaji esencial prej qelqi qelibar Furnizues dhe eksportues |Shkëlqen

Shishe vaji esencial prej qelqi qelibar që paketon shishe parfumi

Përshkrim i shkurtër:

*Kapaciteti: Nga 5ml deri në 120ml

*Logo e personalizuar: Po
*Përpunimi pas: Printim, Dekalim, Stampim i nxehtë, Spërkatje me ngjyra ose me brymë
*Mblidhni shishet me kapak: Po
*Ngjisni etiketën: Po
*Dizajni i ri i mykut: Po, ne mund ta bëjmë kallëpin e ri me mostrat tuaja ose me vizatim.
Mënyra e dërgesës: Nga deti ose me ajër
Koha e dorëzimit: 7-14 ditë me artikullin e stokut.25-35 ditë për prodhimin me shumicë
MOQ: 10000 copë.
Mostra: Mbledhja e mostrave falas me mallra.
Koha e mostrës: 5-7 ditë


Detajet e produktit

FAQ

Etiketat e produktit

Shishe qelqi me vaj esencial

Të nderuar klientë, ne jemi të lumtur t'ju prezantojmë rreth dizajnit tonë të shisheve prej qelqi me vaj esencial.

Vajrat esencialë përdoren gjerësisht në një sërë aplikimesh për të përmirësuar cilësinë e jetës së njerëzve.sepse prodhimi i vajrave esenciale është shumë i shëndetshëm dhe përdorimi i vajrave esenciale mund ta bëjë trupin më të shëndetshëm.siç e dimë të gjithë, markat e ndryshme të vajrave esencialë do t'ju sjellin ndjenja të ndryshme, mund të ndihmojnë në pastrimin e ajrit, shpërndarjen e mushkonjave, largimin e marimangave dhe antibakterial, gjithashtu me një aromë të këndshme do t'ju ndihmojë të lehtësoni stresin dhe të rregulloni humorin për të punuar në mënyrë më efikase.

Mallrat cilësore kanë nevojë për paketim më profesional, shishet e qelqit si zgjidhja më e mirë për ambalazhim përdoren gjerësisht për mbushje me vajra esencialë në të gjithë botën.Për shkak se materiali i shisheve të qelqit është relativisht i qëndrueshëm, nuk është e lehtë të reagosh me vaj esencial.Kjo siguron që vajrat esencialë të jenë të një cilësie të mirë dhe të zgjasin më gjatë."

Shining Glass mund t'ju ofrojë forma dhe madhësi të ndryshme shishe qelqi për t'i mbushur me shishe vaji esencial.Kështu që ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni tani...

LE3A2913

Informacioni i produktit

Emri i produktit:Shishe vaji esencial prej qelqi qelibar që paketon shishe parfumi

Materiali:XhamiVeçori:Eko-miqësore, e qëndrueshme dhe e riciklueshme

Ngjyrë:E qartë ose e personalizuarKapaciteti:5 ml, 10 ml, 15 ml, 20 ml, 30 ml, 50 ml, 100 ml

Pas përpunimit:Printim me ekran mëndafshi, Dekal, Spray me ngjyra, Stampim Hot & Frosted etj.

Paketa:Kartoni Master/ PaletëKoha e dërgimit:25-35 ditë

Pagesa:T/T depozitë 50% dheBilanci 50%.Vendi i origjinës:XuZhou, Kinë

Një shumëllojshmëri e gjerë aksesorësh për të treguar profesionalizmin tonë.

Nëse nuk ka një të përshtatshme, ju lutemi kontaktoni shërbimin ndaj klientit dhena dërgoni stilin që ju nevojitet.

JYA5-100_06

Përpunim i personalizuar për të përmbushur nevojat e personalizuara të klientit.

(Ngjyrat e personalizuara bëhen me numrat e kartës me ngjyra Pandon)

JYA5-100_08

Paketimi profesional e bën transportin më të sigurt dhe produktet të shkëlqyera.

Nëse keni ide më të mira, dëshironi të personalizoni paketimin me pamje më të mirë dhe zgjidhni disa metoda të tjera të përforcimit të paketimit, na kontaktoni Ju lutemi.

11-17_20

Avantazhi ynë:

QualityAsigurim  

Cilësia e para është parimi ynë.Ekipi ynë siguron cilësinë e produktit nga përgatitja e lëndëve gërryese para prodhimit, inspektimi i cilësisë gjatë prodhimit, paketimi e kështu me radhë.

Çmimi konkurrues 

Cilësia përcakton çmimin, kështu që ne nuk kërkojmë çmim më të ulët, por ne ndjekim të njëjtën cilësi, çmimi është më konkurrues

Shërbim profesional   

Ne ndjekim të njëjtin shërbim para dhe pas shitjes, sepse qëllimi ynë është bashkëpunimi afatgjatë me klientët dhe zhvillimi i përbashkët.

FAQ: 

1.Si të merrni mostra?

Na kontaktoni për të konfirmuar detajet e mostrave, atëherë ne do të organizojmë që t'ju dërgojmë sa më shpejt.

2. A është e mundur të zhvillohet dhe të projektohet myk i ri?

Po.Ne kemi fabrikën e kooperativës profesionale për të projektuar dhe hapur kallëp të ri, dhe gjithashtu mund të prodhohen mostra të para-prodhimit nëse është e nevojshme.

3.Si të sigurohet cilësia e pas-përpunimit?

Pas-përpunimi si spërkatje me ngjyra, printim në ekran mëndafshi, stampim i nxehtë, etiketë dhe me brymë.detajet për të përcaktuar suksesin ose dështimin, kështu që ne do të kontrollojmë ndryshimin e ngjyrave, do të shmangim gërvishtjet, do t'i kushtojmë vëmendje mbulimit të gojës, do të parandalojmë pluhurin me qese pp dhe do të rrisim qëndrueshmërinë e logos përmes furrës me temperaturë të lartë...

4.Si të merreni me thyerjen dhe kompensimin?

a.Para së gjithash, ne do të bëjmë paketë profesionale për të shmangur thyerjen.Por qelqi si një produkt i brishtë, shkalla e thyerjes nën 2% lejohet nga industria.Zakonisht ne dërgojmë produkte rezervë për t'u siguruar që sasia është e mjaftueshme.

b.Në rast thyerjeje masive ose probleme serioze të cilësisëNe do të bashkëpunojmë në mënyrë aktive me klientin për të gjetur shkakun dhe për të bërë kompensimin e arsyeshëm në kohën e duhur.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • 1. Rreth mostrës:

  Mostra mund të jetë falas, por është mbledhja e mallrave ose ju na paguani koston paraprakisht.

  2. Rreth OEM:

  Mirë se vini, ju lutemi dërgoni dizajnin tuaj të shisheve të qelqit dhe logos, ne mund të hapim kallëp dhe stampim të ri ose të printojmë çdo LOGO për ju.

  Në të njëjtën kohë, printimi me ekran mëndafshi, Decal, Frosted, vulosje ari janë të gjitha të disponueshme.

  3. RrethQuality:

  Cilësia është e para.ne kemi ekipin e QC për të kontrolluar cilësinë gjatë dhe pas prodhimit.Çdo problem cilësor, ne do ta trajtojmë menjëherë.

  4.Rreth paketës:

  Paketa jonë normale mund të jetë kartoni kryesor ose paletë.

  Por paketa e personalizuar është e disponueshme, siç është shkop etiketë, e bërë me porosi

  kutia e brendshme me ngjyra, montuar kapakun dhe kështu me radhë.

  5.Rreth thyerjes:

  Siç e dimë të gjithë, artikujt e qelqit janë ngarkesë e brishtë, kështu që thyerja nën 1% është e arsyeshme.

  Dhe gjithashtu ne do të dërgojmë disa artikuj rezervë për porosinë tuaj.

  Në rast dëmtimi serioz për shkak të paketimit tonë, ne do t'ju kompensojmë sipas porosisë tjetër.

  6.RrethLeadTime:

  Me artikuj stok, 5-10 ditë.

  Për prodhimin me shumicë, 25-35 ditë.Kjo varet nga detajet e porosisë.

  7.Rreth çmimit:

  Cmimi mund te diskutohet.Mund të ndryshohet sipas sasisë ose paketimit tuaj.

  Kur jeni duke bërë një kërkesë, ju lutemi na tregoni informacionin e mësipërm dhe gjithashtu kërkesat e tjera të veçanta të porosisë nëse keni.

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni