Kavanoz qelqi me formë të rrumbullakët me kapak të artë

Përshkrim i shkurtër:

Avantazhi:

*Custom logo: Printing,decal,hot stamping are all available.

*Post Processing:Color spray or frosted on the surface of bottle

*Customized Package: Master carton with inner boxes,

Assemble the bottles with lid or do label stick.

*New Mold Design: Our designer can make the new mold with your samples or by the drawing you provided.

Shipment Way: By Sea or By air

Delivery Time : 7-14 days with stock item. 25-35 days for bulk production

MOQ: 10000 pcs.

Sample: Free sample with freight collect.

Sample Time: 3-7days

 

 


 • Koha e dorëzimit: 20-35 ditë
 • Paketimi: kartoni, paletë
 • Detail Product

  FAQ

  Produkt Tags

  specifikimet
  Emri i sendit Kavanoz me mjaltë qelqi me kapak kallaji 
  Matjet  Kapaciteti: 80ml, 180ml, 380ml, 700ml 
  Shërbimi i avantazhit 1. Spray me ngjyra, Printime, Decal, Frosted, vulosje e artë 2. 

  Hapni myk të ri 

  3. Paketa e personalizuar

  Kushtet e pagesës  TT, L / C, Paypal, Western Union
  Mostrat e Ofertës 1. Mostrat normale janë falas, por janë mbledhur mallra.

  2. Mostrat e personalizuara, kostoja do të kontrollohet përsëri.

  përshkrim i produktit
  kavanoz qelqi me mjaltë
  kavanoz qelqi me mjaltë
  kavanoz qelqi me mjaltë

 • Previous:
 • Next:

 • 1. Rreth Shembullit:

  Mostra mund të jetë falas, por është mbledhur mallrash ose ju na paguani koston paraprakisht.

  2. Rreth OEM:

  Mirësevini, ju lutemi dërgoni modelin tuaj të shishes së qelqit dhe Logos, ne mund të hapim myk të ri dhe të stampojmë ose të shtypim ndonjë LOGO për ju.

  Në të njëjtën kohë, stampimi i ekranit të mëndafshit, Decal, Frosted, Gold vulosja janë të gjitha në dispozicion.

  3. Rreth Q uality :

  Cilësia është e para. ne kemi ekip QC për të kontrolluar cilësinë gjatë dhe pas prodhimit. Çdo çështje cilësore, ne do të merremi me të menjëherë.

  4. Rreth paketës:

  Paketa jonë normale mund të jetë kuti kartoni ose paletë.

  Por paketa e personalizuar është e disponueshme, siç është shkopi i etiketës, i bërë me porosi

  kuti me ngjyra të brendshme, mbledhur kapakun dhe kështu me radhë.

  5. Rreth thyerjes:

  Siç e dimë të gjithë, artikujt prej qelqi janë ngarkesë e brishtë, kështu që thyerja nën 1% është e arsyeshme.

  Dhe gjithashtu ne do të dërgojmë disa artikuj rezervë për porosinë tuaj.

  Në rast të dëmtimit serioz për shkak të paketimit tonë, ne do t'ju kompensojmë në rendin tjetër.

  6. Rreth L investimesh T IME :

  Me artikuj të aksioneve, 5-10 ditë.

  Për prodhimin me shumicë, 25-35 ditë. Varet nga detajet e porosisë.

  7. Rreth Çmimit:

  Çmimi mund të jetë i negociueshëm. Mund të ndryshohet në përputhje me sasinë ose paketën tuaj.

  Kur jeni duke bërë një hetim, ju lutemi na tregoni informacionin e mësipërm dhe gjithashtu kërkesa të tjera të veçanta të porosisë nëse keni. 

 •