Килибарни стаклени шишиња

 • Пивски шишиња од килибарно стакло од 64 oz

  Пивски шишиња од килибарно стакло од 64 oz

  Ова шише се користи за пакување пиво, ги имаме овие шишиња на залиха, ако ви требаат други големини или форма, слободно контактирајте не Име на производ Услуга 1. Спреј во боја, печатење, налепници, замрзнати, златно печат 2. отворете нова мувла3. Услови за плаќање приспособени пакети TT, L/C, Paypal, Примероците на понуда на Western Union 1. Нормалните примероци се бесплатни, но тоа е товарен ко...
 • Килибарно стаклено шише за пиво од 4 литри

  Килибарно стаклено шише за пиво од 4 литри

  стаклено шише за одгледување има залиха и може да се прилагоди логото.Име на ставка килибарно стаклено шише за пиво Мерења Капацитет:4000мл Тежина:1430грВисина:315мм Дијаметар:166мм Врат:37мм Предност Услуга 1.Спреј во боја, Печатење, Налепници, Замрзнато, златно печат2. Отвори нов калап3. Примероци за понуда на Western Union 1. Нормалните примероци се бесплатни, но се собираат товари. 2. Приспособени примероци, цената ќе се провери повторно.
 • Шише за пиво од 500 мл Килибарна стаклена нишалка

  Шише за пиво од 500 мл Килибарна стаклена нишалка

  стаклено шише за одгледување има залиха и може да се прилагоди логото.Име на ставка 500ml Килибарна стаклена нишалка за пиво шише Херметички преклопен врв Домашни шишиња за вино Мерења Капацитет:500мл Тежина:430gВисина:255мм Дијаметар:70мм Врат:17мм Предност Услуга 1.Спреј во боја, Печатење,Можено отпечатено Услови за плаќање TT, L/C, Paypal, Western Union Примери за понуда 1. Нормалните примероци се бесплатни, но се собираат товари.2. Приспособени примероци, цената ќе биде ...
 • 500 ml празно килибарно орално стаклено шише

  500 ml празно килибарно орално стаклено шише

  500ml празно килибарно орално течно стаклено шише Можеме да обезбедиме печатење на лого и прилагодено пакување Име на ставка 500ml празно килибарно орално стаклено шише Мерења Капацитет:500mlТежина:250gВисина:177мм Дијаметар:77мм Врат:27мм Поволна услуга 1.PrintingFrosted,Decal, Golden Stamping2.Open New Mould3.Приспособени услови за плаќање на пакети TT, L/C, Paypal, Western Union Примери за понуда 1. Нормалните примероци се бесплатни, но се собираат товарни.2.Приспособени примероци, цената повторно ќе се провери...
 • Килибарни стаклени шишиња за пиво од 1L со лулашки врв
 • Килибарно стаклено шише од 650 мл за пакување пиво со коронка
 • Килибарни пивски стаклени шишиња од 1 литар со врв за нишање
 • Стаклено шишенце од 200 ml Килибарен медицински сируп за кашлица

  Стаклено шишенце од 200 ml Килибарен медицински сируп за кашлица

  стаклени шишиња со сок Имаме мувла и може да се обезбеди печатење на лого.Име на ставка шишиња за стаклени сокови Мерења Капацитет:350mlТежина:250gВисина:196мм Дијаметар:63мм Врат:36мм Предност Услуга 1.Спреј во боја, Печатење,Налепници,Замрзнати,Златно печат2.Отвори нов калап3.Приспособен пакет,ТТпал Примероци за понуда на Унијата 1. Нормалните примероци се бесплатни, но се собираат товарни. 2. Приспособени примероци, цената ќе се провери повторно.
 • Шише за пакување со таблети од килибарни капсули од 200 кубика

  Шише за пакување со таблети од килибарни капсули од 200 кубика

  стаклени шишиња со сок Имаме мувла и може да се обезбеди печатење на лого.Име на ставка шишиња за стаклени сокови Мерења Капацитет:350mlТежина:250gВисина:196мм Дијаметар:63мм Врат:36мм Предност Услуга 1.Спреј во боја, Печатење,Налепници,Замрзнати,Златно печат2.Отвори нов калап3.Приспособен пакет,ТТпал Примероци за понуда на Унијата 1. Нормалните примероци се бесплатни, но се собираат товарни. 2. Приспособени примероци, цената ќе се провери повторно.
 • Големини на стаклени шишиња од 200 ml орален течен лек за кашлица сируп

  Големини на стаклени шишиња од 200 ml орален течен лек за кашлица сируп

  стаклени шишиња со сок Имаме мувла и може да се обезбеди печатење на лого.Име на ставка шишиња за стаклени сокови Мерења Капацитет:350mlТежина:250gВисина:196мм Дијаметар:63мм Врат:36мм Предност Услуга 1.Спреј во боја, Печатење,Налепници,Замрзнати,Златно печат2.Отвори нов калап3.Приспособен пакет,ТТпал Примероци за понуда на Унијата 1. Нормалните примероци се бесплатни, но се собираат товарни. 2. Приспособени примероци, цената ќе се провери повторно.
 • Добавувач на проѕирно стаклено шише за пиво прилагодено 330 пивски стаклени шишиња

  Добавувач на проѕирно стаклено шише за пиво прилагодено 330 пивски стаклени шишиња

  Пивското стаклено шише е проѕирно, со големина иста како килибарното.обезбедуваме и капачиња за круно.Име на ставка проѕирно 330ml пивско стаклено шише Мерења Капацитет:330mlТежина:290gВисина:229мм Дијаметар:60мм Врат:27мм Предност услуга 1.Спреј во боја, Печатење,Налепници,Замрзнато,Златно печат2.Отвори нов калап3.Прилагодено пакување Paypal, Western Union нуди примероци 1.Нормалните примероци се бесплатни, но се собираат товарни.2.Прилагодени примероци, цената ќе се провери повторно.
 • Празни пивски шишиња од 1L килибарна чаша
123Следно >>> Страница 1/3