За нас

         Shining Glass како еден од водечките производители за стаклени предмети во северната област на провинцијата Џиангсу, Кина, која има професионално производство на стаклени шишиња со дифузер, стаклени шишиња со есенцијално масло и стаклени тегли за свеќи повеќе од 20 години.

 

 

За да им обезбедиме на клиентите услуга за еднократно купување, пост-обработка, како што се печатење на лого, налепници, спреј во боја, врело печат и матирано се достапни.

 

Shining Glass се придржува кон развој на бизнис од взаемна корист и искрено очекуваме да воспоставиме долгорочна соработка со вас.Со еден збор, производи со висок квалитет, совршена услуга, е нашата вечна потрага!

14 години

Богати со искуство

Трговски трансакции

+
Професионални вработени Услуга на едно место за вас
+
Земји и региони каде што покрива бизнисот
+
Производите се развија и продолжија да се лансираат
+M
Годишна продажба

Зошто да не одберете нас

Секогаш придржувајќи се до „стремежот за најдобар квалитет на производите“за извршување на најдобрата продажна услуга“ духот на претпријатието.

Професионален тим

Обезбедете им на клиентите услуга еден до еден, дозволувајќи им на нашите клиенти да го контролираат секој чекор од нарачката

Квалитет

Квалитетот ја претставува иднината, нашиот професионален тим за КК да го заврши тестирањето за време на производството

Сертификат

Фабриката прерасна во Премиер ISO9001:2008 сертифициран производител со висок квалитет

Конкурентни цени

Цената е апсолутно еднаква на квалитетот, што ја прави нашата соработка поудобна

ЗА НАС_05

Прилагоден процес

Поради искористување на регионалниот индустриски синџир, како што се печатење на екран, налепници, спреј во боја, врело штанцување, матирано... а исто така и новиот дизајн на мувла се достапни во Shining Glass.

1653967321 (1)

Детали за пакување

Квалитетот е многу важен, но пакувањето е уште поважно, приспособеното пакување е целосно достапно и да се сфати сериозно.

1653967936(1)
ЗА НАС_11

Изложбата шоу

Основан во 1957 година, Кантонскиот саем како најголемиот и светски познат офлајн важен и извозен трговски саем во Кина.Shining Glass присуствуваше двапати годишно од 2016 година до сега.Со нетрпение очекувам да се сретнеме таму во иднина.

1653968266 (1)