на Трговија на големо Flint 500ml стаклено шише вино со плута Добавувач и извозник |Сјае

Флинт стаклено шише вино од 500 ml со плута

Краток опис:

Предност:

*Прилагодено лого: печатење, налепници, врело печат се сите достапни.

*Постобработка: Спреј во боја или замрзнат на површината на шишето

*Прилагодено пакување: Главен картон со внатрешни кутии, составете ги шишињата со капак или лепете ги етикетите.

*Нов дизајн на мувла: нашиот дизајнер може да го направи новиот калап со вашите примероци или со цртежот што го дадовте.

Начин на испорака: по морски или воздушен пат

Време на испорака: 7-14 дена со залиха.25-35 дена за масовно производство

MOQ: 20000 ЕЕЗ.

Примерок: Бесплатен примерок со собирање на товар.

Време на примерок: 3-7 дена


 • Пакет:Главен картон / палета
 • Плаќање:50% TT однапред, 50% се исплати пред испорака
 • Детали за производот

  Најчесто поставувани прашања

  Ознаки на производи

  111

  Изработено од високо кремено стакло, 500млобрабенитркалезно стаклено шише за вино, усогласено со плута.направете сопствено лого е достапно, како што се печатење, налепници, златно печат,или налепница за лепенка.Ова шише е широко користено како шише за вино, но понекогаш може да се користи и како стаклен лосион.Предноста е многу квалитетна и ја задоволува вашата благородна побарувачка.Ако ви требаат примероци, можеме да ви испратиме бесплатно, но тоа е собирање на товар.

   

   

  спецификации
  Име на предметот Стаклено шише за вино
  Мерења  Капацитет: 500 ml

  Тежина: 680 g

  Висина: 229 мм

  Дијаметар: 52*95мм

  Врат: 20 мм

  Услуга за предност 1. Спреј во боја, печатење, налепници, матирано, златно печат

  2.Отвори нов калап

  3.Прилагодено пакет

  Услови на плаќање TT, L/C, Paypal, Western Union
  Понуда примероци 1.Нормалните примероци се бесплатни, но се собираат товари.

  2.Прилагодени примероци, цената ќе се провери повторно.

  опис на производот
  Стаклено шише од 500 ml
  Стаклено шише вино од 500 ml
  Стаклено шише од 500 ml

 • Претходно:
 • Следно:

 • 1. За примерокот:

  Примерокот може да биде бесплатен, но се собира товарот или ни ги плаќате трошоците однапред.

  2. За OEM:

  Добредојдовте, ве молиме испратете свој дизајн на стаклено шише и лого, ние можеме да отвориме нов калап и втиснување или да отпечатиме кое било ЛОГО за вас.

  Во исто време, сите се достапни за печатење на свилен екран, налепници, матирано, златно печат.

  3. ЗаQуалност:

  Квалитетот е на прво место.имаме тим за КК за контрола на квалитетот за време и по производството.Секое прашање за квалитетот, веднаш ќе се справиме со него.

  4.За пакетот:

  Нашето нормално пакување може да биде мастер картон или палета.

  Но, приспособениот пакет е достапен, како што е стап за етикети, изработен по нарачка

  внатрешна кутија за боја, склопен капак и така натаму.

  5. За кршење:

  Како што сите знаеме, стаклените артикли се кревки товари, па затоа е разумно кршење под 1%.

  И, исто така, ќе испратиме неколку резервни артикли за вашата нарачка.

  Во случај на сериозна штета поради нашето пакување, ние ќе ви надоместиме по следната нарачка.

  6.ЗаLадTвреме:

  Со залиха артикли, 5-10 дена.

  За масовно производство, 25-35 дена.Тоа зависи од деталите за нарачката.

  7.За цената:

  Цената може да се договори.Може да се менува според вашата количина или пакување.

  Кога правите барање, кажете ни ги горенаведените информации, како и други посебни барања за нарачка доколку ги имате.

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја