• Стаклени шишиња со дифузер
 • Стаклени тегли за свеќи
 • Шишиња со есенцијално масло
 • Килибарни стаклени шишиња
 • 01

  Производителот

  Професионален производител со повеќе од 20 години, нашата фабрика се наоѓаше во градот Ксужоу, провинцијата Џиангсу, Кина.

 • 02

  Обработка на пост

  Со многу кооперативни фабрики, да се обезбедат различни услуги за пост-обработка, како што се печатење лого, налепници, спреј во боја...

 • 03

  Испорака и пакување

  Испораката навреме е нашиот работен стандард.Безбедно и економично работење во врска со пакетот е целта што ја следиме.

 • Како да се подобри квалитетот на производството на стаклени шишиња?

  Како еден од материјалите за пакување, стаклените шишиња се широко користени во различни индустрии.Затоа, луѓето посветуваат посебно внимание на квалитетот на стаклените шишиња.Како можеме да произведеме висококвалитетни производи од стаклени шишиња?Прво, да разбереме кои проблеми се веројатни...

 • Како да направите добар калап за стаклено шише?

  Стаклените шишиња се традиционални контејнери за пакување со долга историја.Со многу видови на материјали за пакување кои се преплавуваат на пазарот, стаклените шишиња сè уште заземаат важна позиција во различни пакувања, што е неразделно од неговите карактеристики на пакувањето кои околу...

 • Како правилно да ги користите миризливите свеќи?

  Во секојдневниот живот, миризливите свеќи се многу интересни предмети, а многу луѓе користат миризливи свеќи за да создадат романтична атмосфера.Следното е правилниот начин на користење на миризливи свеќи, се надевам дека ќе ви помогне!Како правилно да ги користите миризливите свеќи? 1. Премиса: Куќата низ ветрот.Тоа&...

 • Зошто луѓето сакаат да користат етерични масла?

  Етерично масло се однесува на општиот термин за испарливи супстанции што содржат арома добиени со преработка и екстракција од зачински растенија или животни кои лачат арома.Општо земено, есенцијалните масла се испарливи ароматични материи извлечени од цветовите, лисјата, корените, види...

 • Што е со употребата и развојот на миризливи свеќи?

  Свеќите за ароматерапија се еден вид занаетчиски свеќи.Тие се богати по изглед и убави по боја.Природните растителни есенцијални масла што ги содржат испуштаат пријатен мирис при согорување.Имаат функции на убавина и грижа за здравјето, смирување на нервите, прочистување на воздухот и елиминирање на мириси....

 • 7+ години искуство за меѓународна трговија

  Џоди Џанг (директор за продажба)

  7+ години искуство за меѓународна трговија

 • Професионална, ентузијастичка и трпелива услуга

  Трејси Веи (директор за продажба)

  Професионална, ентузијастичка и трпелива услуга

 • Претворете ја вашата идеја во производи совршено

  Ерик Ли (дизајн супервизор)

  Претворете ја вашата идеја во производи совршено